Adana'da cinayet!

Kaynak: bugun.com.tr Kategori: yasam

İki çocuk annesi genç kadın, çocuklarının gözleri önünde öldürüldü...

Adana’da 2 çocuk annesi 26 yaşındaki S.S., işsiz eşi 34 yaşındaki Hasan S. tarafından tabancayla öldürüldü.

Olay, bugün saat 07.30 sıralarında meydana geldi. Ekonomik sıkıntı nedeniyle sürekli tartıştıkları belirtilen 9 yıllık evli çift, sabah saatlerinde oğulları 8 yaşındaki M. ve kızları 5 yaşındaki D. evdeyken, yine tartışmaya başladı. Bu sırada Hasan S., ruhsatsız tabancasıyla eşi S.S.’ye kurşun yağdırdı. Sırtına ve başına toplam 7 kurşun isabet eden S.S. olay yerinde yaşamını yitirdi.

TABANCAYI CESEDİN ÜZERİNE KOYDU

Hasan S., silahını öldürdüğü eşinin üzerine bırakarak cesedin üzerini de battaniye ile örttü. Hasan S., daha sonra karşı binada oturan babası Mümtaz Sa.’nin evine giderek eşini vurduğunu söyledi. Hasan S.’nin evden ayrılmasının ardından, çocuklardan M. da komşularına giderek durumu anlattı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Gelen polis ekipleri evi kontrol ettiklerinde S.S.’nin cesedi ile karşılaştı. Hasan S. de, babası Mümtaz S.’nin ihbarı üzerine eve gelen polisler tarafından alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Hasan S.'nin polislerin arasında ayakta durmakta güçlük çektiği gözlendi.

’GİDECEK YERİM OLSA 1 DAKİKA DURMAM’

İşsiz olduğu belirtilen Hasan S.’nin kumar ve içki yüzünden tefecilerden borç para aldığı, kendisine ait evi de borçları yüzünden kaybettiği ve aynı evde kiracı olarak oturduğu belirtildi. Öldürülen S.S.’nin de sık sık yakınlarına kocasından şikayet edip, "Gidecek yerim. Ekonomik durumum iyi olsa bir dakika durmam" dediği öne sürüldü.

S.S'nin ölüm haberini alan yakınları sinir krizleri geçirirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (DHA)

Bilgi

Başlık
Adana'da cinayet!
Kaynak
bugun.com.tr
Kategori
yasam
Tarih
2011-03-10 13:04:00
Sosyal Medya