Adını Feriha Koydum Yeni Bölüm Özeti (Show TV) Dizi İzle

Adını Feriha Koydum Yeni Bölüm Özeti (Show TV) Dizi İzle

Adını Feriha Koydum büyük olaylarla devam ediyor. Emir'in Feraha'nın yalanını yakalamasının ardından yaşananlar Feriha'yı inanılmaz kötü etkiler. Emir tüm hayatını etkileyecek bir karar alır. Adını Feriha Koydum 28. yeni bölümünde bu hafta ayrı dünyaların insanı olan feriha ve Emir neler yaşayacak...

5 Ekim 2011, Çarşamba - 10:05
HİT: 18(0)uzun zamandır devam ettirdiği yalanı ortaya çıkan feriha'yıo çok zor günler bekliyor. Emir'e kendini anlatmak için peşinde dolaşan Feriha'ya annesi ve köyden gelen kuzeni destek olmaya çalışıyor. Ancak Feriha Cansu'nun buna izin verdiğine hala inanamıyor. Bu oyuna alet olan Cansu'nun üvey annesi de olayların içine karışıyor.

Cansu'nun tuzağına düşen Emir ve Feriha'nın büyük yüzleşmesi ikisini de alt üst eder. Emir ve Feriha için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yalanların ortaya çıktığını öğrenen Zehra da en az kızı kadar dağılır ve kendisiyle hesaplaşmaya başlar.

Köyden gelen Gülsüm ve Hatice ise kapıcı dairesine yerleşir. Ev böylece kalabalıklaşırken, Zehra çaresiz bir sessizlik içinde kızının acısını paylaşır. Emir ise büyük yalanla ilgili eksik parçaların peşindedir.

Öte yandan, Emir'in Feriha ile ile ilgili gerçekleri öğrenmesi Sanem'e de ağır darbe vurur. Kendi geleceği için endişelenen Sanem paniğe kapılır. Hande ve Koray, Emir için çok endişeliyken ona ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Emir'den hiçbir cevap alamayan Koray, istediği cevapların Feriha'da olduğunun farkındadır.

Feriha, Emir'le konuşabilmek için her yolu denerken Emir'in öfkesi ise giderek daha yıkıcı bir hal alır. Şoku atlattıkça öfkeye teslim olan Emir, Feriha'ya tüm yalanların bedelini ödetmeye kararlıdır.

Kaynak: birincikuvvet.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar