CNN Türk ekranlarında kavga çıktı, Ahmet Hakan reklam arasına gitti!

CNN Türk ekranlarında kavga çıktı, Ahmet Hakan reklam arasına gitti!

Ekranda böyle kavga görülmedi! Gazeteci Barış Yarkadaş ile SONAR Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bayrakçı arasında sert tartışma yaşandı. Yarkadaş, CHP'deki

14 Haziran 2011, Salı - 00:29
HİT: 6(0)Ekranda böyle kavga görülmedi! Gazeteci Barış Yarkadaş ile SONAR Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bayrakçı arasında sert tartışma yaşandı. Yarkadaş, CHP'deki kaset iddialarıyla ilgili Kılıçdaroğlu yönetiminin zan altında bırakıldığını söyleyince, Bayrakçı'dan itiraz sesleri yükseldi. Bu iddiaların kendisine ait olmadığını söyleyen Bayrakçı, hızını alamayınca canlı yayında önce tehditler savurdu ardından da ayağa kalkarak Yarkadaş'ın üzerine yürüdü!

12 Haziran seçimlerinin değerlendirildiği Tarafsız Bölge'de, dün akşam neredeyse kavga çıkıyordu! Canlı yayında CHP'nin aldığı oy oranları ve seçim sonuçlarını değerlendiren SONAR Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bayrakçı, Kılıçdaroğlu yönetimini değerlendirirken söylediği sözler tartışma yarattı.

YARKADAŞ'IN SÖZLERİ TARTIŞMA ÇIKARDI

Bayrakçı'nın, CHP'de lider değişikliğiyle ilgili söylediklerinin bugünkü yönetimi suçlama anlamı taşıdığını söyleyen Yarkadaş, bu iddiaların sürekli dile getirildiğini söyledi. Bu sözlere hemen yanıbaşında bulunan Bayrakçı'dan itiraz yükseldi. Yarkadaş'ı kendisini söylemediği sözler üzerinden eleştirdiğini ve zan altında bıraktığını iddia eden Bayrakçı, hızını alamayınca olanlar oldu. Önce tehditler savuran Bayrakçı, daha sonra hızla ayağa kalkarak canlı yayında gazeteci Yarkadaş'ın üzerine yürüdü.

CANLI YAYINDAKİ GERGİNLİĞİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: www.internethaber.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar