Diyarbakır Newrozu Sterk Tv Canlı İzle (Türkiye'nin gözü Amed'de)

Kaynak: medya73.com Kategori: guncel

Diyarbakır'daki newroz kutlamaları sabah erkenden gelenler ile kutlanmaya başlandı. Milyonların günlerdir beklediği Newroz Amed'de start aldı. Abdullah Öcalan'dan gelecek mesajın okunacağı Amed'de ki Newroz kutlamaları devam ediyor. 2013 Tarihi Diyarbakır Newroz Canlı İzle, Diyarbakır Newroz 2013 Canlı yayın İzle. Nuçe Tv Canlı Yayın İzle..

Türkiye'nin gözü, Abdullah Öcalan'ın mesajının okunacağı Diyarbakır'daki Nevruz kutlamalarına çevrildi. Öcalan"ın mesajında, silahların susması ve PKK üyelerinin sınır dışına çıkması yönünde çağrının yer alması bekleniyor.

Abdullah Öcalan'ın Mektubunun Tam Metni İçin Tıklayın..!

Diyarbakır Newroz'u NUÇE TV CANLI YAYIN İzlemek İçin Tıklayın!

Bugünkü Nevruz kutlamaları, yaklaşık 30 yıldır süren terör sorununun çözümü konusundaki en kritik Nevruz olma özelliği taşıyor. Bayram, hem resmi izinle kutlanacak hem de Öcalan'ın çözüm sürecine ilişkin mesajı okunacak. BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, mesajı iki milletvekilinin Türkçe ve Kürtçe okuyacağını duyurdu.

2013 Tarihi Diyarbakır Newroz'undan Renkli Kareler İçin Tıklayın!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) ile Demokratik Toplum Kongresi (DTK) tarafından organize edilen Nevruz parkındaki şenliğe sabah erken saatlerde yoğun bir katılım oldu. Abdullah Öcalan'ın resimlerinin olduğu bayraklarla gelen bazı katılımcılar sloganlar attı. Kadın ve çocukların da yoğun olarak katıldığı Nevruz şenliğinin gün boyu çeşitli konser ve etkinlilerle devam etmesi bekleniyor.

Bilgi

Başlık
Diyarbakır Newrozu Sterk Tv Canlı İzle (Türkiye'nin gözü Amed'de)
Kaynak
medya73.com
Kategori
guncel
Tarih
2013-03-21 15:18:00
Sosyal Medya