Funda Arar 'Sen ve Ben' klibi izle - 2011 yeni albüm dinle

Kaynak: birincikuvvet.com Kategori: kultursanat

Funda Arar 'Sen ve Ben' adlı şarkısına çektiği klip ile ekranlarda. Funda Arar yeni albümü 'Aşkın Masum Çocukları' çıkış parçası olarak Sen ve Ben şarkısına klip çekti, Funda Arar 2011 yeni albümünde ustalardan eserleri seslendirdi, işte Arar'ın yeni vide

Funda Arar 'Sen ve Ben' klibi izle - 2011 yeni albüm dinle

Funda Arar 'Sen ve Ben' adlı şarkısına çektiği klip ile ekranlarda. Funda Arar yeni albümü 'Aşkın Masum Çocukları' çıkış parçası olarak Sen ve Ben şarkısına klip çekti, Funda Arar 2011 yeni albümünde ustalardan eserleri seslendirdi, işte Arar'ın yeni video klibi ve 'Sen ve Ben'...

Türk Pop'un güçlü sesi Funda Arar yeni albümü ile döndü. Funda Arar yeni albümü 'Aşkın Masum Çocukları' raflardaki yerini alırken albümün çıkış parçası olarak seçilen 'Sen ve Ben' şarkısı da albümün ilk klip şarkısı oldu. Daha önceki şarkılarında Rock öğelerinede yer veren ve güçlü sesi ve yorumunuda buna ekleyen Funda Arar Aşkın Masum Çocukları albümünde tamamiyle Pop öğeleri kullanmış. Funda Arar Sen ve Ben klibini haberin devamında izleyebilirsiniz.

Funda Arar yeni albümü Aşkın Masum Çocukları usta sanatçıların bestelerinden oluşuyor. Funda Arar 10 Şubat tarihinde müzik marketlerde yerini alan albümü sekizinci stüdyo albümü. Eşi Febyo Taşel albümün prodüktörlüğünü yaparken, Taşel'in şarkılarının yanı sıra, Cem Karaca, Aysel Gürel, Günay Çoban, Burcu Tatlıses, Namık Nağdaliev, Antonis Vardis, ve Türk Edebiyatı'nın efsane şairi Nazım Hikmet'in sözleri ve müzikleri de dikkat çekiyor. 'Aşkın Masum Çocukları' albümünde ayrıca sözü ve müziği Funda Arar'a ait olan 'Sevdiklerim' adlı bir şarkı da bulunuyor.

Albümün fotoğrafları Mehmet Turgut tarafından çekilirken, albümdeki kostümler Tuvana Büyükçınar'a ait. Funda Arar yeni albümü Aşkın Masum Çocukları içerisinde tam 13 şarkı bulunuyor ve albümün ilk klibi Taşel'e ait olan 'Sen ve Ben' şarkısına geldi.

İşte Funda Arar 'Sen ve Ben' klibi

Birincikuvvet.com - Kültür Sanat


Bilgi

Başlık
Funda Arar 'Sen ve Ben' klibi izle - 2011 yeni albüm dinle
Kaynak
birincikuvvet.com
Kategori
kultursanat
Tarih
2011-02-19 10:07:00
Sosyal Medya