'Gökhan Gönül Messi tarzı gol attı'

Kaynak: haber7.com Kategori: spor

Brezilyalılar, twitter'dan Gökhan'a övgü yağdırdı. Alex, Gökhan, çok ama çok iyi gol Santos, Gökhan, Messi tarzı bir gol attı yazdı.

Gökhan Gönül'e 10 numara övgü

Antalya’ya attığı müthiş golle 3 puanı getiren Gökhan Gönül, maç sonrasında takım arkadaşlarından övgü dolu sözler aldı. Twitter’ı kullanan Alex, “İyi maç!!! Tebrikler Gökhan, çok ama çok iyi gol” yazarken; Santos, “Gökhan Messi tarzı bir gol attı” ifadesini kullandı.

Bir övgü de Ömer’den

İki Fenerbahçeli kadar Gönül’ün golünün hakkını veren bir diğer isim de golü yiyen Ömer Çatkıç’tı. “Golde hatalı değildim” diyen Antalya’nın kaptanı, “O pozisyonda önde durmuyordum. Bardağın dolu tarafına da bakmak lazım. Gökhan gerçekten çok iyi bir vuruş yapıp, şık bir gol attı” ifadesini kullandı.

Gökhan: 17’de 17

Günün kahramanı Gökhan ise, “Saklamaya gerek yok. Benim attığım golle 3 puanı aldığımız için ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Göze hoş gelen bir top oynamadık ama mücadele açısından iyiydik. Kendimize bir söz verdik. Geçen sene son 10 haftada iyi bir çıkış yakalamıştık. Bu kez neden 17’de 17 olmasın” diyerek şampiyonluğa olan inancını dile getirdi.

Bilgi

Başlık
'Gökhan Gönül Messi tarzı gol attı'
Kaynak
haber7.com
Kategori
spor
Tarih
2011-01-23 10:49:00
Sosyal Medya