Gülben Ergen'den eşine canlı yayında gönderme!

Kaynak: haber7.com Kategori: yasam

Gülben Ergen, önceki gün TRT'de sabahları canlı yayınlanmaya başlayan 'Gülben' isimli sabah kuşağı programında, “Erkeğe güvenilmez aldatmak doğasında var” diyerek eşine göndermede bulundu.

Programına evlilik uzmanını davet eden Ergen, “Erkeğe güvenilmez aldatmak doğasında var” diyerek şaşırttı.

Gülben Ergen, önceki gün TRT'de sabahları canlı yayınlanmaya başlayan 'Gülben' isimli sabah kuşağı programında, evliliklerde 'Kimse kimseyi değiştiremez, değiştirmeye kalktığı zaman da evlilikler biter' yorumunda bulundu.

6 yıllık kocası Mustafa Erdoğan ile evliliğinde sıkıntılı günler geçiren ve boşanma kararı aldığı iddia edilen Ergen'in konuğu Yaşam Koçu ve Evlilik Uzmanı Yeşim Varol Şen'di.

'İlişkilerinizi Kurtarma Rehberi' adlı kitabı olan Şen'e, Ergen'in ilginç sorular yöneltmesi evliliğinde zor günler geçirdiği iddialarını destekler türden oldu.

DANSÇI BİR KIZLA ADI ÇIKTI

Ünlü sanatçı ayrıca evliliklerde aldatma ve aldatılma konusu ile ilgili olarak "Erkekler aldatır, kim ne dersi desin. Erkeğe güvenilmez çünkü aldatmak doğasında var" sözlerini sarf etti. Bu da "Acaba eşi Mustafa Erdoğan'a bir gönderme mi yaptı, acaba Mustafa Erdoğan kendisini aldattığı için mi boşanmak istiyor" yorumlarına neden oldu.

Bilindiği gibi Gülben Ergen yeni evlendiği dönemde Mustafa Erdoğan'ın ekibinde çalışan dansçı bir kızla aşk dedikoduları çıkmıştı. Ancak ünlü çift bu iddiaları yalanlamıştı.

Bugün

Bilgi

Başlık
Gülben Ergen'den eşine canlı yayında gönderme!
Kaynak
haber7.com
Kategori
yasam
Tarih
2011-01-19 10:49:00
Sosyal Medya