Hasta başka hastanın gözünü oydu! VİDEO

Kaynak: haberturk.com Kategori: yasam

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Adli Psikiyatri bölümünde aynı odada kalan iki hastadan biri, diğerinin gözlerini oydu...

Müslim SARIYAR / (AHT) ÖZEL

Sakarya'da karıştığı bir yaralama olayı sonrası mahkeme kararıyla akli dengesinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi için sevk edildiği Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 'nin Adli Psikiyatri bölümünde müşahade odasında aynı odada kalan diğer hasta Gürhan Dalaklı tarafından 40 yaşındaki H.Ş.'nin gözlerinin oyulması güvenlik kamera görüntülerince an be an yansıdı.

GAZETE HABERTÜRK'ün ele geçirdiği görüntülerde dehşet böyle gözler önüne serildi.

Video için tıklayınız...

Mardin'de askerlik yaparken terör operasyonlarında arkadaşları yanında şehit olan 40 yaşındaki H.Ş., terhis olduktan sonra psikolojisik sorunlar yaşamaya başladı. Ardından da akli dengesini kaybetti. H.Ş., memleketi Sakarya'da bir yaralama olayına karışınca cezai ehliyetinin yerinde olup olmadığının araştırılması için mahkemece Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 'ne sevk edildi. Hastanenin 33'ncü servisindeki müşahade odasına konulan H.Ş, burada yatan diğer hasta Gürhan Dalaklı 'nın saldırısına uğradı. Dalaklı, uykuda H.Ş'nin gözlerini oyarak çıkarttı. H.Ş.nin kör olduğu saldırının nasıl gerçekleştiğini gösteren güvenlik kameralarına GAZETE HABERTÜRK ulaştı.

20 SANİYE SONRA İKİNCİ SALDIRI!
Dehşet dakikalarına ait görüntülerde Gürhan Dalaklı , 28 Mayıs 2011 günü saat 22.37.47'de uyanıp, yatağından kalkarak H.Ş.'nin yatağının yanına gidiyor. Parmaklarını H.Ş.'nin gözlerine sokuyor. H.Ş'nin karşı koyması üzerine ikili arasında boğuşma yaşanıyor. 25'nci saniye ise Dalaklı, H.Ş.'den uzaklaşıyor. 20 saniye bekleyen Dalaklı ikinci saldırıya geçiyor. Duvara sıkıştırdığı H.Ş.'nin gözlerine parmaklarını ard arda sokmaya başlıyor. Bu sırada H.Ş. karşı koyuyor ancak başarılı olamıyor.

KAFASINI KOLLARININ ARASINA ALARAK GÖZÜNÜ OYUYOR
Dalaklı, duvara sıkıştırdığı H.Ş'nin kafasını kollarının arasına sıkıştırarak parmaklarını gözlerine sokmaya devam ediyor. H.Ş., tüm uğraşlarına rağmen kurtulmayı başaramıyor. Odanın kapısına doğru kaçan H.Ş.'yi saçlarından tutan Dalaklı, parmaklarını gözlere sokmaya devam ediyor. Daha sonra görevliler odanın ışığını yakıyor ve kapı açılıyor. Gözleri kör olan H.Ş. duvarlardan destek alıp, yürüyerek saat 22.40.30'da dışarı çıkıyor.

HİÇ BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ YATAĞINDA OTURDU BAKICI İÇERİ GİREMEDİ
Odada kalan Gürhan Dalaklı ise hiçbirşey olmamış gibi dolaşıyor ve yatağına otuyor. 22.42.13'de hasta bakıcı kapı önüne kadar geliyor ancak içeri girmeye cesaret edemiyor. Dalaklı güvenlik görevlilerinin geldiğini görmesinin ardından yatağına uzanarak uyuyor gibi davranıyor. Saat 22.45.13'de içeri giren güvenlik görevlileri, DAlaklı'yı H.Ş.'nin yatağına yatırarak, el ve ayaklarını bağlıyor.Güvenlik görevlilerin H.Ş.'nin gözlerinin kör olmasıyla sonuçlanan saldırıdan 8 dakika sonra gelmesi ise dikkatlerden kaçmıyor.

Bilgi

Başlık
Hasta başka hastanın gözünü oydu! VİDEO
Kaynak
haberturk.com
Kategori
yasam
Tarih
2011-06-09 11:46:46
Sosyal Medya