İnegöl Kasımpaşa'dan çekinmiyor

Kaynak: sporx.com Kategori: spor

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İnegölspor'un teknik direktörü Mehmet Bulut, kupadaki Kasımpaşa eşleşmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İnegölspor'un teknik direktörü Mehmet Bulut, Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda Kasımpaşa ile eşleşmelerine ilişkin, "Kasımpaşa, elediğimiz zaman ses getirebilecek bir rakip. O bakımdan açıkçası bizim için kaybedilecek bir şey yok ama kazandığımız zaman çok şey kazanacağız; bunu biliyoruz" dedi.

Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kasımpaşa ile İnegöl'de karşılaşacak olmalarının kendileri için bir avantaj olduğunu söyledi.

Kurada Spor Toto Süper Lig'den bir takımın çıkmasını da avantaj olarak nitelendiren Bulut, "Bu süreçte yapacağımız önemli lig maçları var. O zamana kadar inşallah kayıpsız geçeriz. Kupada da gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

Bulut, kupa maçlarında sürpriz sonuçlar görülebildiğini vurguladı.

Önceliklerinin lig mücadelesi olduğunu anlatan Bulut, şöyle konuştu:

"Yarın maçımız var, pazar günü maçımız var. Kupa maçına kadar ligde 4 önemli müsabaka oynayacağız. Kupada iyi bir kura çektik. Televizyonda naklen yayın olacak. Bütün Türkiye’nin gözü üzerimizde olacak. Kasımpaşa, elediğimiz zaman ses getirebilecek bir rakip. O bakımdan açıkçası bizim için kaybedilecek bir şey yok ama kazandığımız zaman çok şey kazanacağız; bunu biliyoruz. Biz de iyi bir takımız. İnşallah kazanıp turu geçeriz."

Bilgi

Başlık
İnegöl Kasımpaşa'dan çekinmiyor
Kaynak
sporx.com
Kategori
spor
Tarih
2013-10-08 16:03:00
Sosyal Medya