İslahiye'de Terk Edilme Dehşeti: 3 Ölü, 1 Ağır Yaralı (2)

Kaynak: haberler.com Kategori: guncel

İslahiye'de TERK EDİLME DEHŞETİ.

İslahiye 'de TERK EDİLME DEHŞETİ: 3 ÖLÜ, 1 AĞIR YARALI (2)

NİKAHSIZ EŞİNİ KÖY YOLUNDA ÖLDÜRMÜŞ

İslahiye 'de nikahsız eşi, kayınvalidesi ve kayınpederini öldüren cinayet şüphelisi Hasan Göğebakan'ın emniyetteki sorgusu sürüyor. İşsiz olduğu için ekonomik Darboğaz nedeniyle eşiyle aralarında şiddetli geçimsizlik yaşandığını anlatan şüphelinin verdiği ifadesinde, eşi Mihrican'ı konuşmak için otomobille götürdüğü Kırıkçalı Köyü yakınlarında, kayınvalidesi Iraz'ı evinde, kayınpederi Mustafa'yı da işyerinde öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.

ZANLININ EVİNE BASTI

Kayınbirader 14 yaşındaki Ö.G., annesi, babası ve ablasının öldürüldüğünü duyduktan sonra cinayet şüphelisi eniştesinin evini bastı. Ö.G.'nin av tüfeğiyle rastgele ateş ettiği belirtildi. Baskın sonrasında komşuların şikayeti üzerine olay yerine gelen polis, Ö.G.'yi gözaltına aldı. Baba, anne ve kızlarının cenazesi de otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Öte yandan olayda yaralanan Ercan Göğebakan ise İslahiye Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Başından yaralanan Göğebakan'ın ameliyata alındığı bildirildi.

AK,KÇ (BK/RT) - Gaziantep / Islahiye

Bilgi

Başlık
İslahiye'de Terk Edilme Dehşeti: 3 Ölü, 1 Ağır Yaralı (2)
Kaynak
haberler.com
Kategori
guncel
Tarih
2012-01-19 19:13:00
Sosyal Medya