İşte başörtülü ve çoraplı Madonna! GALERİ

Kaynak: haberturk.com Kategori: yasam

Dünya turnesi kapsamında konser vermek için İstanbul’da bulunan pop yıldızı Madonna, Ayasofya Müzesi ile Sultanahmet Camii’ni gezdi...

HT GAZETE

Madonna , TT Arena ’da bu akşam vereceği konserden bir gün önce sevgilisi ve dansçısı Brahim Zaibat ile birlikte korumaları eşliğinde siyah bir minibüsle Ayasofya Müzesi ’ne gitti. Burada yaklaşık 1 saat kalan Madonna ve erkek arkadaşı, müzeyi gezerek bilgi aldı. Dışarıda kendisini bekleyen hayranları, Madonna ’yı görebilmek ve fotoğraflayabilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

Galeri için tıklayınız...

Korumalarının, görünmemesi için şemsiyeyle yüzünü kapattığı Madonna , Ayasofya Müzesi ’nin dış kapısına yanaştırılan minibüse binerek Sultanahmet Camii ’ne geçti. Madonna , Sultanahmet Camii ’ni, başını siyah bir eşarpla kapatarak gezdi. Yine özel rehberi eşliğinde caminin tarihi ve özellikleriyle ilgili bilgi alan Madonna ’nın beraberindekilerle birlikte caminin namaz kılınan bölümüne geçmesi üzerine bazı vatandaşlar bu duruma tepki gösterdi. Madonna , yaklaşık yarım saat kaldığı Sultanahmet Camii ’nden ayrılırken bu kez de erkek arkadaşı şemsiyeyle sanatçının yüzünü kapatarak, resminin çekilmesini engellemeye çalıştı.

SEVGİLİSİYLE EL ELE DOLAŞTI
Sultanahmet Camii’ni çorapla gezen Madonna, başına siyah bir eşarp takarak dekoltesini kapattı. Ünlü şarkıcı, Ayasofya Müzesi’ne sevgilisi Brahim Zaiba ile el ele gitti.

Bilgi

Başlık
İşte başörtülü ve çoraplı Madonna! GALERİ
Kaynak
haberturk.com
Kategori
yasam
Tarih
2012-06-07 07:15:18
Sosyal Medya