Kardeş Payı 4. bölüm SANSÜRSÜZ (BİPSİZ) Star TV HD izle

Kaynak: stargundem.com Kategori: yasam

Kardeş Payı 4. bölüm yayınlandı. Kardeş Payı dizisi 4. bölümünü sansürsüz bipsiz olarak izlemek için tıklayın. Full HD izle

Kardeş Payı 4. bölüm Sansürsüz bipsiz izle, Kardeş Payı Full izle, Kardeş Payı izle... Kardeş Payı 4. bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'de her perşembe günü yayınlanan Kardeş Payı dizisinin 4. bölüm özetini ve 4. bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Kardeş Payı dizisinin en komik sahneleri de bu yazıda olacak...

Kardeş Payı 4. bölüm Sansürsüz bipsiz izle (Star TV HD)

Kardeş Payı 4. bölüm Sansürsüz bipsiz arayanlar için bir link vereceğiz ve bu linkten 'Kardeş Payı 4. bölüm Sansürsüz bipsiz'i takip etmelerini isteyeceğiz. Bilindiği gibi Doğuş Grubu'nun sitelerinden olan TVyo Doğuş Grubu bünyesindeki dizileri yayınlıyor. Kardeş Payı dizisinin Sansürsüz bipsiz bölümleri de TVyo'da yayınlanıyor. Fakat Sansürsüz bipsiz yayınlanan bölümler biraz daha gecikmeli olabiliyor. Bu süre 1-2 gün kadar olup aşağıdaki linkten TVyo sitesine girip Kardeş Payı 4. bölüm Sansürsüz bipsiz'i takip etmelisiniz.

Kardeş Payı 4. Bölüm Sansürsüz Bipsiz izle

Kardeş Payı 4. bölümde neler oldu?

Kardeş Payı dizisinin 4. bölümünde yine oldukça komik ve heyecanlı geçti... Kardeş Payı 4. bölümde neler olduğunu sizler için derledik:

Motorları çalınan ama daha sonra yerine konan daha iyi bir motorla baş başa kalan mucit kardeşler durumu idrak etmekte zorlanıyor. Ali motoru çözmenin peşine düşerken, Metin de Eda'ya açılmanın peşinde. Feyyza aldığı teklifle baştan çıkıyor, Hamiyet mahalleye çeki düzen vermeye karar veriyor.

Kardeş Payı dizisinin 3. bölümünde neler olduğunu sizin için derledik... Kardeş Payı dizisinin 3. bölümünde neler olmuştu?

Kardeş Payı'nda hırsız var! Metin ve Ali'nin kafasında tek bir tek bir soru! İcadı kim çaldı? Paranoya kol geziyor. Herkes yapmış olabilir. Tam da icada talip çıkmışken Metin ve Ali bu aksiliği nasıl çözecek? Diğer yandan evin tek para getireni Feyyza'ya görücü geliyor. Hamiyet bu tehlikeyi baştan mı savacak, yoksa kızının mürüvvetini kabul mü edecek?

Kardeş Payı 3. bölüm özeti ve fragmanı izle

Bilgi

Başlık
Kardeş Payı 4. bölüm SANSÜRSÜZ (BİPSİZ) Star TV HD izle
Kaynak
stargundem.com
Kategori
yasam
Tarih
2014-03-14 06:15:03
Sosyal Medya