Kiğılı'nın modeli KEP çıkartacak

Kiğılı'nın modeli KEP çıkartacak


EKONOMİ SERVİSİ

Kiğılı, birbirinden şık ve kaliteli damatlık kombinasyonları ile 2011'in düğünlerine damgasını vuracak. Kiğılı'nın yeni koleksiyonu damat adayları için ge

17 Mayıs 2011, Salı - 04:17
HİT: 132(0)
EKONOMİ SERVİSİ

Kiğılı, birbirinden şık ve kaliteli damatlık kombinasyonları ile 2011'in düğünlerine damgasını vuracak. Kiğılı'nın yeni koleksiyonu damat adayları için geniş ürün yelpazesine sahip. Krem ve gri renklerde hazırlanan yelek ve fularlara, tek papyon ya da papyon kuşak takımları alternatif olarak sunuluyor. Koleksiyonda klasik gizli pat ata yaka gömleklerin yanı sıra siyah düğmeli ata yaka gömlek modelleri şık ve elit görünümüyle iddialı. Kiğılı en özel anlarınıza tanıklık etmek için, Kiğılı tutkunu erkeklere çok özel fiyat seçeneği var. Smokin 399 TL'den satılırken, damatlık 325 ile 375 TL arasında.

MEZUNİYET KIYAFETİ DİKİYOR

Üniversiteli gençlerin kepleri havaya atmasına sayılı günler kalırken, bu günlerde Kiğılı'nın 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan ata yaka gömlekleri de dikkat çekecek. Kiğılı'da, istenildiği takdirde her bedene özel damatlık ve mezuniyet kıyafeti diktirme imkânı da sunuluyor.

Kaynak: yenisafak.com.tr

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar