Kiğılı'nın modeli KEP çıkartacak

Kaynak: yenisafak.com.tr Kategori: ekonomi

<p><br /> <b>EKONOMİ SERVİSİ</b><br /></p> <p>Kiğılı, birbirinden şık ve kaliteli damatlık kombinasyonları ile 2011'in düğünlerine damgasını vuracak. Kiğılı'nın yeni koleksiyonu damat adayları için ge


EKONOMİ SERVİSİ

Kiğılı, birbirinden şık ve kaliteli damatlık kombinasyonları ile 2011'in düğünlerine damgasını vuracak. Kiğılı'nın yeni koleksiyonu damat adayları için geniş ürün yelpazesine sahip. Krem ve gri renklerde hazırlanan yelek ve fularlara, tek papyon ya da papyon kuşak takımları alternatif olarak sunuluyor. Koleksiyonda klasik gizli pat ata yaka gömleklerin yanı sıra siyah düğmeli ata yaka gömlek modelleri şık ve elit görünümüyle iddialı. Kiğılı en özel anlarınıza tanıklık etmek için, Kiğılı tutkunu erkeklere çok özel fiyat seçeneği var. Smokin 399 TL'den satılırken, damatlık 325 ile 375 TL arasında.

MEZUNİYET KIYAFETİ DİKİYOR

Üniversiteli gençlerin kepleri havaya atmasına sayılı günler kalırken, bu günlerde Kiğılı'nın 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan ata yaka gömlekleri de dikkat çekecek. Kiğılı'da, istenildiği takdirde her bedene özel damatlık ve mezuniyet kıyafeti diktirme imkânı da sunuluyor.

Bilgi

Başlık
Kiğılı'nın modeli KEP çıkartacak
Kaynak
yenisafak.com.tr
Kategori
ekonomi
Tarih
2011-05-17 04:17:06
Sosyal Medya