Konya'da 20 kişiyle ilişkiye giren 2 kadının başına gelmeyen kalmadı

Kaynak: internethaber.com Kategori: guncel

Konya'da para karşılığı ilişkiye girmek için 2 erkekle anlaşan 2 kadın, Altınekin İlçesi'ne götürüldükten sonra iddiaya göre toplam bin TL

Konya'da para karşılığı ilişkiye girmek için 2 erkekle anlaşan 2 kadın, Altınekin İlçesi'ne götürüldükten sonra iddiaya göre toplam bin TL karşılığında 20 kişiyle ilişkiye girdi. Ardından kimlikleri belirlenemeyen 2 kişi, kadınları Konya'ya getirdikten sonra dövüp, para ve cep telefonlarını gasp edip kaçtı.

Fuhuş yaptıkları iddia edilen 34 yaşındaki M.D. ile 22 yaşındaki F.Ç.'yi iddiaya göre 2 gün önce kimlikleri henüz belirlenemeyen 2 kişi telefonla aradı. Ardından 2 kişi, M.D. ve F.Ç.'yi otomobille Altınekin İlçesi'ne götürdü. 2 kadın burada toplam bin TL karşılığında 20 kişiyle ilişkiye girdi.

2 kişi, M.D. ve F.Ç.'ye paralarını Konya'da vereceklerini belirtip, kadınları otomobille Konya'ya getirdi. Dün saat 04.00 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Musalla Bağları Eski Kunduracılar Sanayisi'ne geldiklerinde, M.D. ve F.Ç. paralarını istedi. Bunun üzerine 2 kişi, otomobilin kapısını kilitleyip kadınları dövdü. Bu sırada F.Ç., çantasından cep telefonunu çıkararak polisi arayacağını söyledi. İki kişi daha sonra kadınların cep telefonlarını, kredi kartlarını ve yaklaşık 100 TL paralarını alıp, kadınları sokak ortasına bırakıp kaçtı. İki kadın, yoldan geçen bir kişinin cep telefonuyla durumu polise bildirdi. Saldırganlardan şikayetçi olan M.D. ve F.Ç. sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Konya Numune Hastanesi'ne getirildi. Ardından, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

M.D.'nin polise verdiği ilk ifadesinde, "İki kişi, beni ve arkadaşım F.Ç.'yi Altınekin'e götürdü. Orada 20 kişiyle ilişkiye girdik. İlişkiye girdikten sonra da paramızı istedik. Bunun üzerine bize müşteri bulan iki kişi, 1000 TL'yi kendilerinin vereceklerini söyledi. Bizi Konya'ya getirdi. Konya'ya geldiğimizde de otomobilin kapılarını kilitleyip bizi önce dövdüler sonra da gasp ettiler" dediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bilgi

Başlık
Konya'da 20 kişiyle ilişkiye giren 2 kadının başına gelmeyen kalmadı
Kaynak
internethaber.com
Kategori
guncel
Tarih
2011-01-24 15:11:00
Sosyal Medya