Kurtlar vadisi pusu 128. son bölüm izle - sezon finali full izle - Atv dizileri - dizi izle

Kaynak: birincikuvvet.com Kategori: medya

Kurtlar vadisi pusu 128. en son bölüm sezon finali izlenme rekoru kırıyor. Atv'nin en başarılı dizilerinden olan kurtlar vadisi pusu 128. son bölümüyle ekranlarda sezon finalini gerçekleştirdi. Kurtlar vadisi pusu son bölüm sezon finali muhteşem bir finalle izleyenleri bir kez daha büyüledi. İşte kurtlar vadisi pusu son bölüm sezon finali izle...

Pana Film yapımı Kurtlar vadisi pusu'nun 5. sezon'da biteceği haberleri bu şekilde de yalanlanmış oldu.Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde ; Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar, Ersoy'u geçen bölüm ekibiyle birlikte düzenlediği operasyonda ele geçirmiştir. Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde Ünsal ölüyor, Polat Alemdar eline aldığı baltayla Ersoy'u infaz ediyor ve camdan atıyor.Dizi'nin en merak edilen bölümlerinden birisi Polat Alemdar'ın Ersoy Ulubey'i öldürdüğü sahneydi. İşte o sahne;

İŞTE ERSOY'UN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ SAHNE - VİDEO İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 1. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 2. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 3. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 4. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 5. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 6. kısım tıkla izleAbdülhey'in Hamit'le buluştuğunu gören Polat ve Memati ne yapacak? Hamit, Abdülhey'e ne teklif edecek? Abdülhey ne cevap verecek?

Hamit'i kendi evine götüren Abdülhey neden Polat'ı arayacak? Hamit'i bulduklarını Zülfikar'a kim haber verecek? Hamit kurtulmayı başaracak mı?

Bardaki kurşunlanma olayının ardından kendini iyi hissetmeyen Leyla'ya kim destek olacak? Leyla, bu olayı Polat duymasın diye uğraşırken kendisini gazetede görünce ne yapacak?

Ersoy'un konsey kuracağını öğrenen Polat, ne yapacak? Bu konseyi bozmak için kiminle iletişime geçecek?

Bütün soruların cevabını bulduğu Kurtlar vadsi pusu'nun 9 Haziran'da yayınlanan son sezon finali bölümünde izleyen leri şoke eden bir olay yaşandı.Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde Polat Alemdar kızının hayatta olduğunu öğrendi ve hatta onun görüntülerini izledi.Herkesi şoke eden ve aynı zaman da duygulandıran bir sahneyle ekranlara 5. sezonunda da veda eden Kurtlar vadisi pusu'nun yeni bölümleri şimdiden büyük bir merakla bekleniyor...

Kurtlar vadisi pusu'nun 9 Haziran da yayınlanan son ve sezon finali bölümünün özetinde;

Polat Alemdar ve Memati sonunda en büyük düşmanları Ersoy Ulubey'den intikamlarını alırlar.Ve onu önce işkence yaparak camdan aşağıya atarlar.Herkese intihar ettiğini söyleyerek işin içinden sıyrılan Polat Alemdar ve Memati onun ardından Momoş'un mezarlığını ziyaret ederler.Bolca duygusal sahneler yaşatan Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde nihayet intikamlarını alırlar.

Süpriz sonla ekranlara veda eden Kurtlar vadisi pusu'nun sezon finali günlerce konuşulacak bir bölümle ekranlara veda etti.Bakalım yeni sezonda neler olacak..

FELLER'İN BİLGİSAYARI

İlgili bölümde ABD'nin temsilcisi Aron Feller'in kapkaçcı çocuklarca çalınan bilgisayarını İsrail'in temsilcisi Şamir, Ünsal'a getirdi. Ünsal ve Şamir arasında geçen konuşmalardan sonra, bilgisayarda neler olduğunu merak eden Ünsal ilgili personeli yanına çağırdı ve şifreyi kırmasını istedi.

KASET SKANDALI KEHANETİ

Bilgisayar uzmanı Feller'in bilgisayarının şifresini kırdıktan sonra, Ünsal bilgisayardaki belgeleri tek tek açmaya başlayınca şaşkınlığını gizleyemedi. Çünkü bilgisayarda, geçtiğimiz günlerde kaset skandalıyla sarsılan MHP'li yetkililerle ilgili olduğu izlenimi verilen kasetler, Ülkü1.mpg, Ülkü2.mpg, Ülkü3.mpg şeklinde videolar halinde bulunuyordu.

Kurtlar vadisi pusu'nun 127. Bölüm Özeti:

2 haziran Kurtlar vadisi pusu 127. Bölümü yayınlandı. Ersoy Başbakan 'ın eşine suikast yapıyor. Ersoy rahat durmuyor. En son operasyonda hainlik yapan emniyet müdürünü Polat Alemdar deşifre etti ve yakaladı. Sorguya alınan emniyet müdürüne Ersoy Ulubey’in nereye saklandığını soruyor.
Kurtlar vadisi pusu 'da heyecan son hızla devam ediyor. Ersoyi devlet erkanına düzenlediği suikastta başarısız olmuş, devletin kendine düzenlediği baskından kaçtı. Şimdi gözü bayanlara dikti. Ersoy, başbakanın eşini kaçırıyor ve ben sizin kardeşinizin diyor ve başınızı açabilirsiniz diyor.
Fakat Polat Alemdar ve Memati hiç rahat değiller. Ersoy 'un ölmediğini düşünüyolar. Polat Alemdar gece 03:30 'da Ersoy 'un evine gitti. Memati 'de oradaydı. Tam Çoba içmek içingitmeye hazırlarnırken mematinin park halindeki arabasının yanında bir tünel olduğunu gördü. Tünel 'İn nereye gittiğini öğrenen polat ve memati kafasındaki şüphenin gerçek olduğunu öğrendi. Ersoy 'un o evden nasıl çıktığını çözen polat alemdar hayinin emniyet müdürü olduğunu öğrendi. Başbakan ile ortak bir plan hazırlayıp emniyet müdürünü plaket için çağırdı. Normalde Alper ve generalin çağırmasına gelmemişti. Plaket töreninden sonra Polat Alemdar ifadesini aldı.


Kurtlar Vadisi Pusu 127. bölüm'de neler olmuştu?

PKK’LILAR YERLERDE SÜRÜKLENDİ

Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde, dağda PKK’lı bir grup ile çatışmaya giren askerler, öldürülen teröristleri askeri aracın arkasına koyup birliğe götürmek için yola çıktılar. Ersoy Ulubey’in adamlarında Kaşifoğlu’nun PKK ile yapmış olduğu anlaşma gereği bir grup acemi PKK’lı terörist karakola saldırı için yola çıkarlar.
Bu aşamada karakoldaki komutanı da ayarlayan Kaşifoğlu, komutandan öldürülen PKK’lıların yerlerde sürüklenerek birliğe getirilmesini ister. Burda amaç, halkı galayana getirmektir.

Vadi’de yayınlanan bu sahne, geçtiğimiz günlerde öldürülen bir grup teröristin cenazesinin alınıp alınmayacağı yönündeki tartışmaları akıllara getirdi.

Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye ATV ekranlarına kilitlenecek.
Feller’in çalınan laptopu nereden çıkacak? Shamir, bunun karşılığında Ünsal’dan ne isteyecek?

Polat, sorguya aldığı istihbaratçıdan Ersoy’un yerini öğrenebilecek mi? Ersoy’un devletin zirvesiyle ilgili yeni planı ne olacak?

Ersoy’un hamlesini tahmin eden Polat pusuda beklerken neler yaşanacak? Ersoy, Polat’ı atlatmayı nasıl başaracak?

Ersoy, devletin zirvesine ulaşmak için kimi kullanacak? Başbakan, Ersoy’un isteklerini kabul edecek mi? Polat Alemdar, Ersoy’un korkunç planını önlemeyi başarabilecek mi?

Pana Film'den yapılan açıklamaya göre Kurtlar vadisi pusu'nun bu sezon son olduğunu artık finali gerçekleştireceklerini bildirmişlerdi.Yapım firmasının sahibi Kurtlar vadisi pusu'nun finalini yapıp aynı ekiple yeni bir diziye başlayacaklarının müjdesini vermişti.Hyata geçirilecek proje Kemal Tahir'in bir Romanı'nı diziye uyarlanmış hali olacak.Bakalım yeni yapım Kurtlar vadisi pusu kadar ses getirebilecek mi... Tüm soruların cevabını bulduğunuz 127. bölüm izlemek için tıklayın...

Kurtlar vadisi pusu 127. bölüm özeti izlemek için tıkla

Kurtlar Vadisi Pusu 127. bölüm 1. kısım tıkla izle

Bilgi

Başlık
Kurtlar vadisi pusu 128. son bölüm izle - sezon finali full izle - Atv dizileri - dizi izle
Kaynak
birincikuvvet.com
Kategori
medya
Tarih
2011-06-15 14:38:00
Sosyal Medya