Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle (KVP Savcı Leyla soruları yanıtladı) (Haber online)

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle (KVP Savcı Leyla soruları yanıtladı) (Haber online)

Kurtlar Vadisi Pusu'nun nefesleri kesen 120. bölümü, dün akşam yine milyonları ATV ekranlarına kilitledi.Kurtlar Vadisi Pusu 120.bölümünde neler oldu? İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 120 bölüm özeti.

9 Nisan 2011, Cumartesi - 20:35
HİT: 14(0)Kurtlar Vadisi Pusu'nun nefesleri kesen 120. bölümü, dün akşam yine milyonları ATV ekranlarına kilitledi.Haşim Ağa, Baba Memduh’un torununu öldürerek cesedini Polat’ın aracının bagajına koyar. Bunu gören Polat Alemdar, Memati’yi arar ve görüşmek istediğini söyler. Memati ve Abdülhey’le buluşan Polat, onlara net ve kati kararını söyler. Memati ve Abdülhey için artık dönüş yoktur. Haşim Ağa’dan Baran’ın intikamını almak isteyen Memati, burada bir kez daha Ersoy’la karşı karşıya gelir. Ancak Abdülhey’in başka bir planı vardır. Ersoy ise konseyinin yeni üyesi İnci’yi diğer üyelerle tanıştırır. Konseyin diğer üyelerinin bu yeni üyeye itirazları vardır. Ancak İnci, onları ikna edecek bir plan sunar.

SAVCI LEYLA SEVENLERİ İLE BULUŞTU

Kurtlar Vadisi Pusu’nun cesur kadını Savcı canlı yayında soruları yanıtladı.Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu’nun güçlü ve cesur kadın oyuncusu Savcı Leyla sizleri yazete.com’da söyleşiye bekledi. Çiğdem Batur, hayranlarının canliyayin@yazete.com adresine maille göndereceği sorularını sesli ve görüntülü sistemle cevaplandırdı.Polat'ın 'Tombik'i Savcı Leyla ile canlı söyleşi bugün Kurtlar Vadisi Pusu'dan 15 dakika sonra yazete.com’da başladı ve 1 saat sürdü.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA MALATYA KAYISISI TANITIMI

Malatya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, "İlimizin temel geçim kaynağı kayısının insan vücuduna faydalarının tanıtılarak daha fazla tüketilmesi düşüncesiyle ilimiz valisi Doç. Dr. Ulvi Saran tarafından televizyonlara dizi film çeken yönetmen ve yapımcılarla görüşmeler yapılmıştır.

Yapılan görüşmelerde, televizyonlarda ilgi ile izlenilen dizi filmlerde kayısımıza ve insan vücuduna sağladığı faydalara yer verilmesi, dizilerde oynayan oyuncuların kayısı tüketmeleri talep edilmiştir. Görüşmeler olumlu sonuç vermeye başlamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yapımcısı Raci Şaşmaz tarafından dizinin bu haftaki bölümünde kayısının tanıtımına yer verileceği belirtilmiştir. Kayısının tanıtımı, daha çok tüketimi konusunda Valiliğimizce yapılan çalışmalar devam etmektedir" denildi.


Kaynak: www.beyazgazete.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar