Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragman ve özeti izle - 19 Mayıs- atv dizileri - dizi izle

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragman ve özeti izle - 19 Mayıs- atv dizileri - dizi izle

Kurtlar vadisi pusu'nun yeni bölümü yayınlanmıyor mu? Kurtlar vadisi pusu bu hafta ki 126. yeni bölüm fragmanını yayınlamadı.Bu hafta ki Kurtlar vadisi pusu'nun yeni bölümü 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına denk geldiği üzere Kurtlar vadisi pusu'nun yeni bölümün yayınlanmayacağı söyleniyordu.İşte cevabı...

19 Mayıs 2011, Perşembe - 10:55
HİT: 3(0)Kurtlar vadisi pusu'nun bu hafta ki 126. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.Kurtlar vadisi pusu'nun izleyicileri bu süpriz karşısında şoke oldular.Kurtlar vadisi pusu'nun geçen hafta ki 125.bölümünde yine ATV ekranlarında nefesleri kesen Kurtlar vadisi pusu bu hafta 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yeni bölümü değil geçen haftaki 125.bölümün tekrarıyla izleyici karşısına çıkıyor.Her hafta 'Fatmagül'ün suçu ne' dizisiyle aynı saatte yayınlanan Kurtlar vadisi pusu'nun yeni bölümü bu hafta yaynlanmayacak.

Kurtlar vadisi pusu'da geçen hafta 125. son bölümünde neler olmuştu;

Ekranların fenomeni haline gelen Kurtlar vadisi pusu'nun son bölüm özetinde; Polat alemdar devlet erkanını korumak için karargah 'ın içine girdi. Ersoy ulubey özel harekatçı polislerin arasına kendi adamını sokmuş ve çatılardaki keskin nişancıları vurdu.
Polat alemdar çatıdaki ersoy 'un adamı keskin nişancıyı vurdu. Ersoy 'un diğer adamları makinalı tüfekler ile birliğe saldırdı fakat polat alemdar durdurdu.

Nazife anne 'nin ameliyatı başarısız geçti. Ameliyat sonrası doktor artık yüreyemeyeceğini söyledi ve polat ailesi yıkıldı. Ersoy 'un adamı cumhurbaşkanının karşısına çıkıp saplık problemleri ile yönetimi meclise devretmesini istedi. Ersoy 'un kendisini öldüreceğini söyledi.

Cumhurbaşkan 'ı devlet erkanını hemen toplantıya çağırdı. Başbakan olmak üzere herkesi toplantıya çağırdı. Ersoy ulubey 'in sağ olarak ele geçirilmesini istedi devlet büyükleri. Bunun için operasyon başladı. İstihbaratçılar ersoy 'un evini dinliyor gözetliyor.

Başbakan Aron feller 'i ve Almanya 'yı çağırıp restini çekti. Aron feller 'de ilk iş olarak Şamir 'e 24 saat verdı türkiye 'den gitmesi için.Ersoy 'un evine operasyon başladı. Abdülhey operasyon için polat 'a haber verdi. Operasyona katılacak olan polat alemdar neler yapacak...

Kurtlar vadisi pusu'nun son bölüm özetinden gördüğümüz kadarıyla sular bir sonraki bölümlerde de durulmayacak.Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde kaza geçiren Polat Alemdar hayranlarını üzüntüye boğdu.Peki Türkiye'de bütün gençlerin hal,tavır ve duruşlarıyla Polat Alemdar'ı örnek alan hayranları bu duruma nasıl tepki verecek? Kurtlar vadisi pusu'nun vazgeçilmez jönü Polat Alemdar ölürse dizi'nin reytingleri ne durumda olur.Yada Kurtlar vadisi pusu son bölümünde Polat Alemdar'ın başına gelenlerden Kurtlar vadisi pusu'nun yakında biteceğini mi ima etmeye çalışıyor..Bütün bu soruların cevabını Kurtlar vadisi pusu'nun126. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla son bulacak...

Bu hafta Kurtlar vadisi pusu'nun 126. yeni bölümünü izleyemeyecekler fakat haftaya yine ekranların vazgeçilmez dizisi Kurtlar vadisi pusu ortalığı karıştırmaya devam edeceğe benziyor.Bakalım Kurtlar vadisi pusu'nun 126. yeni bölümünde ekranları başında sabırsızca bekeleyen izleyenleri ne süprizler bekliyor.

Kaynak: birincikuvvet.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar