Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Ne Zaman? Dizi İzle - TNT DİZİLERİ

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Ne Zaman? Dizi İzle - TNT DİZİLERİ

Muhteşem bir finalle sezona damgasını vuran kurtlar vadisi pusu yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kurtlar vadisi pusu TNT'de ne zaman başlayacak? Kurtlar vadisi pusunun yeni bölümünde neler olacak? Son zamanların en çok merakla takip edilen dizisi Kurtlar vadisi Pusunun son bölümde neler olmuştu hemen hatırlayalım. Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Dizi İzle - TNT DİZİLERİ

31 Temmuz 2011, Pazar - 17:59
HİT: 50(0)Muhteşem bir finalle sezona damgasını vuran kurtlar vadisi pusu yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kurtlar vadisi pusu TNT'de ne zaman başlayacak? Kurtlar vadisi pusunun yeni bölümünde neler olacak? Son zamanların en çok merakla takip edilen dizisi Kurtlar vadisi Pusunun son bölümde neler olmuştu hemen hatırlayalım. Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Dizi İzle - TNT DİZİLERİ

Polat, Fellerin emrine girecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle - sezon finali izle. Polat Alemdar Aron fellerin emri altına girecek mi? Kurtlar vadisi pusu en son bölümde en üzücü sahne kesinlike yaşar ağanın kızının ölmesi oldu. Ünsal ile iş yapmayı kabul etmeyen yaşar ağa polat alemdarın yanında olduğunu söyleyince ğnsal ile ortaklaşa çalışan kaşifoğlu daha önceden kaçırdığı yaşar ağanın kızının kafasına canlı telefon görüşmesinde öldürdü. Yaşar ağa bu olaya çok üzüldü.Herkesin aklına kızına karşılık polat alemdarın yanında olmak kızının öldüğüne değdimi sorusu.

Polat Alemdar, yaşar ağa'ya katillerini tek tek ayaklarının önüne atacağını söyledi. Polat Alemdar ilk iş olarak kaşifoğlu ve Ünsal öldürmeyi kafasına koydu. Hamit ile işbirliği yapan polat alemdar ünsal'ı ilk operasyonda yakaladı. Tam öldüreceği sırada polat alemdarı canı gönülden vurdu. Kızının yaşadığını söyledi.

İŞTE ERSOY'UN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ SAHNE - VİDEO İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 1. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 2. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 3. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 4. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 5. kısım tıkla izle

Kurtlar Vadisi Pusu 128. bölüm 6. kısım tıkla izle

Polat alemdar bunu duyunca inanmadı fakat fellerin elinde olduğunu söyleyince direk fellerin evine gittiler lve gerçeği öğrendi polat alemdar'ın kızı yaşıyordu. Polat Alemdar kızının karşılığında Feller'in emrinin altına girmeyi kabul etti. Polat Alemdar çizgisini neden geçti. Gelecek bölüm senaryosu ne olacak. Yeni Bölümleri sabırsızlıkla beklenecek kesinlikle.

Abdülhey'in Hamit'le buluştuğunu gören Polat ve Memati ne yapacak? Hamit, Abdülhey'e ne teklif edecek? Abdülhey ne cevap verecek?

Hamit'i kendi evine götüren Abdülhey neden Polat'ı arayacak? Hamit'i bulduklarını Zülfikar'a kim haber verecek? Hamit kurtulmayı başaracak mı?

Bardaki kurşunlanma olayının ardından kendini iyi hissetmeyen Leyla'ya kim destek olacak? Leyla, bu olayı Polat duymasın diye uğraşırken kendisini gazetede görünce ne yapacak?

Ersoy'un konsey kuracağını öğrenen Polat, ne yapacak? Bu konseyi bozmak için kiminle iletişime geçecek?

Bütün soruların cevabını bulduğu Kurtlar vadsi pusu'nun 9 Haziran'da yayınlanan son sezon finali bölümünde izleyen leri şoke eden bir olay yaşandı.Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde Polat Alemdar kızının hayatta olduğunu öğrendi ve hatta onun görüntülerini izledi.Herkesi şoke eden ve aynı zaman da duygulandıran bir sahneyle ekranlara 5. sezonunda da veda eden Kurtlar vadisi pusu'nun yeni bölümleri şimdiden büyük bir merakla bekleniyor...

Kurtlar vadisi pusu'nun 9 Haziran da yayınlanan son ve sezon finali bölümünün özetinde;

Polat Alemdar ve Memati sonunda en büyük düşmanları Ersoy Ulubey'den intikamlarını alırlar.Ve onu önce işkence yaparak camdan aşağıya atarlar.Herkese intihar ettiğini söyleyerek işin içinden sıyrılan Polat Alemdar ve Memati onun ardından Momoş'un mezarlığını ziyaret ederler.Bolca duygusal sahneler yaşatan Kurtlar vadisi pusu'nun son bölümünde nihayet intikamlarını alırlar.

Süpriz sonla ekranlara veda eden Kurtlar vadisi pusu'nun sezon finali günlerce konuşulacak bir bölümle ekranlara veda etti.Bakalım yeni sezonda neler olacak..

D.TUNÇER

Kaynak: birincikuvvet.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar