Melo Terim'i çıldırttı

Melo Terim'i çıldırttı

Galatasaray - Beşiktaş derbisinde kırmızı kart gören Melo oyundan çıkarken yaptığı hareketlerden dolayı Fatih Terim'i çıldırttı.

28 Ocak 2013, Pazartesi - 15:10
HİT: 24(0)Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan maçın 61. dakikasında Felipe Melo direkt kırmızı kart gördü. Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup'a tükürdüğü gerekçesiyle hakem Tolga Özkalfa tarafından kırmızı kart gösterilen Brezilyalı futbolcu, kararın ardından hem yan hakeme hem de orta hakeme itirazda bulundu.

MELO HOCASI FATİH TERİM'İ DİKKATE ALMADI

Özkalfa'nın kararının ardından sahayı terkeden Melo'ya, Fatih Terim de tepki gösterdi ve direkt soyunma odasına gitmesini söyledi. Terim'in uyarılarını dikkate almayan Melo, Beşiktaşlı futbolcular ile söz düellosuna devam etti.

Maçın 61. dakikasında Oğuzhan'a tükürdüğü için oyundan atılan Melo'nun bir türlü oyundan çıkmamasına Fatih Terim müdahele etti. Tecrübeli hoca yedek kulübesinden çıkarak oyuncusunu çıkarmak için 4. hakemin yanına gitti. Maçın dördüncü hakemi Fatih Terim'i durdurmak istesede pek faydası olmadı. Fatih Terim, Melo'nun yanına giderek bir an önce soyunma odasına gitmesini istedi. Fatih Terim'e de derdini anlatmaya çalışan Melo'nun o hali karelere böyle yansıdı.

Kaynak: www.sonsayfa.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar