'Milat Gazetesi' geliyor

Kaynak: dunyabulteni.net Kategori: turkiye

Gerçek Hayat Dergisi Sahibi Ali Adakoğlu ve Türker Saltabaş tarafından çıkarılacak olan 'Milat Gazetesi' 20 Ekim'de bayilerde olacak

Ekim ayı içerisinde yeni bir gazete daha yayın hayatına başlayacak. 571 haftadır yayın hayatına devam eden haftalık Gerçek Hayat dergisi, yayın kadrosunda önemli bir değişikliğe gitti.

Derginin imtiyaz sahibi Ali Adakoğlu, Ekim ayı içerisinde yeni gazetenin yayın hayatına başlayacağını duyurdu. Gerçek Hayat'ta hareketli günler yaşanıyor...

Ali Adakoğlu, bugün editör sayfasından derginin Genel Yayın Yönetmenliği'ni, Ali Ayçil'e bıraktığını duyurdu.

Ancak, Ayçil'den boşalan Yazı İşleri Müdürü koltuğuna kimin geçeceği henüz açıklanmadı.

Öteyandan, Genel Yayın Yönetmenliği'ni Ali Adakoğlu'nun yürüteceği yeni gazetenin ismi belli oldu. Gerçek Hayat'a yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre, "Milat" gazetesi 20 Ekim'de yayın hayatına başlayacak.

Ali Adakoğlu ve Türker Saltabaş'ın Zemin Gazetecilik ortaklığında yeni bir günlük gazete için hummalı bir çalışma içerisinde.

Çıkaracakları gazetenin Türk basınında bir milat olacağını bunun için de isim olarak tercihlerini "Milat"tan yana kullandıklarını belirten Saltabaş ve Adakoğlu, Milat gazetesinin, yazılı basına yeni bir soluk getireceğini ve farklı açılımlar yapacağını söylüyorlar.

GENİŞ YAZAR KADROSU, DENEYİMLİ EKİP

Gazetede geniş bir yazar kadrosunun bulunacağı ifade edilirken, okurların yakından takip ettikleri önemli isimlerin de Milat'ta kalem oynatacağı öğrenildi.

20 Ekim'de bayilerde olacağı ifade edilen Milat Gazetesi'ni deneyimli bir muhabir ve editoryal kadronun çıkaracağı ve bu ekibin çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: Dosdoğru Haber, Gasteboyut

Bilgi

Başlık
'Milat Gazetesi' geliyor
Kaynak
dunyabulteni.net
Kategori
turkiye
Tarih
2011-10-03 17:54:00
Sosyal Medya