Muhteşem Yüzyıl Hürrem son bölüm izle - MY dizi izle

Muhteşem Yüzyıl Hürrem son bölüm izle - MY dizi izle

Muhteşem Yüzyıl dizisi 4. son bölüm Show TV ekranlarında yayınlandı, dizi izle. Muhteşem Yüzyıl 4. son bölüm Hürrem Sultan'ın iyileşmesi ve Kanuni'nin sefere çıkmasıyla son buldu, Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan ile yine izlenme rekorları kırdı, işte 4. son

27 Ocak 2011, Perşembe - 14:18
HİT: 1074(0)Muhteşem Yüzyıl Hürrem son bölüm izle - MY dizi izle

Muhteşem Yüzyıl dizisi 4. son bölüm Show TV ekranlarında yayınlandı, dizi izle. Muhteşem Yüzyıl 4. son bölüm Hürrem Sultan'ın iyileşmesi ve Kanuni'nin sefere çıkmasıyla son buldu, Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan ile yine izlenme rekorları kırdı, işte 4. son bölüm - dizi izle

Muhteşem Yüzyıl dizisi 4. son bölümü ile yine günü zirvede tamamladı. Tartışmalarla yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı merak konusu olan Muhteşem Yüzyıl RTÜK başkanının açıklamaları ile rahat bir nefes aldı ve bir belgesel olmadığını ve bir 'dizi-film kurgusu' olduğunu gösterdi. Muhteşem Yüzyıl dizisi Show TV ekranlarında yayınlanan 4. son bölümünde yine ilginç gelişmeler vardı. Hürrem Sultan'ın Mahi Devran tarafından dövülmesi ve Kanuni'nin Macarlara düzenleyeceği sefer bu bölümde ekranlara aktarıldı.

Muhteşem Yüzyıl dizisi 4. son bölümünde Hürrem'in Mahi Devran tarafından dövülmesi sonrasında morluklar içinde yatması ve yüzünün kötü durumda olması nedeniyle Topkapı Sarayı karıştı. Harem ağası ve görevlileri Kanuni'nin olayı duymasından dolayı endişeli iken Kanuni'nin Hürrem'i çağırması üzerine iyice köşeye sıkışırlar. Mahi Devran ise Hürrem'in ölmesini isterken Hürrem'in iyileşmesi ise iyice canını sıkar. Kanuni ise yanına gelmek istemeyen Hürrem'in odasına giderek ona tam hesap sormaya başladığı anda yüzünü görür ve herşey ortaya çıkar.

Kanuni Hürrem'in o halini görünce Mahi Devran'ın yanıan giderek onu bir daha sarayında görmek istemediğini söyler ve yıkılan Mahi Devran ise hala aşkının öfkesinde ona ateş püskürmeye devam eder. Valide Sultan ise ona ders vermeye çalışırken bir yandan da kızının geleceğini düşünüyor. Has Odabaşı İbrahim'e aşık olan Kanuni'nin kız kardeşi ise İbrahim'i savaşa gönderecek olmanın huzursuzluğu içinde.

Kanuni döktürdüğü özel toplarla Macarların üzerine gitmek ve yeni fetihler yaparak İstanbul'a zaferlerle dönmenin peşinde. İbrahim planı olan ince gövdeli gemiler ise hazır. Tuna Nehrinden Belgrad'a ulaşacak olan Osmanlı Ordusunda fetih heyecanı ve sefere çıkmanın gurur var. Halk ise sokaklarda coşkulu ve Kanuni'nin sefere çıkışını kutluyor.

Muhteşem Yüzyıl 4. bölümde Kanuni'nin sefere çıkışıyla Hürrem sarayda adeta tek başına kalacak. Odabaşı İbrahim ile arasındaki tartışma ise onun Sultan olmasını körükleyecek bir neden verirken, Valide sultan'ın Hürremi saraydan gönderme planları ise nasıl sonuçlanacak? Has Odabaşı İbrahim ise gizli aşkını seferden döndüğünde evlenmiş mi bulacka? İşte bu çok ilginç gelişmeler ile Muhteşem Yüzyıl 5. bölümü de şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

Birincikuvvet.com - Televizyon

Kaynak: birincikuvvet.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar