Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - dizi izle

Kaynak: birincikuvvet.com Kategori: medya

Muhteşem Yüzyıl 2 Şubat tarihinde 5. bölümü ile ekranlara geldi ve yine izleyenlerini ekranlara kilitledi. Muhteşem Yüzyıl 5. en yeni ve en son bölümünde yine bir birinden heyecanlı sahneler yaşandı. İşte Muhteşem Yüzyıl son bölüm özeti ve detayları ile k

Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - dizi izle

Muhteşem Yüzyıl 2 Şubat tarihinde 5. bölümü ile ekranlara geldi ve yine izleyenlerini ekranlara kilitledi. Muhteşem Yüzyıl 5. en yeni ve en son bölümünde yine bir birinden heyecanlı sahneler yaşandı. İşte Muhteşem Yüzyıl son bölüm özeti ve detayları ile karşınızdayız...

Muhteşem Yüzyıl son bölümde Hürrem Sultan Sultan Süleyman'ın özelimi ile yanıp tutuşurken ve de ona mektup telaşı içindeyken Hürrem'e evlenmesi için başka bir talip bulunur. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Hürrem Sultan ise Sultan Süleyman'a olan özleminden kendisine bulunan talibin farkına varmamıştır ve Sultan Süleyman'ın yolunu gözlemektedir.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde Sultan Süleyman Belgrad yolunda ilerlemektedir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde savaş divanında çeşitli sesler ortaya çıkmakta seferin gidişatı hakkında farklı görüşler ortaya atılmaktaydı. Ancak Muhteşem Yüzyıl son bölümde Sultan Süleyman bu önemli kararı verirken acele etmiyor ve başkalarının dinlenmesi gerektiğini dile getirdi.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin ilerleyen dakikalarında Hürrem kendisine bulunan talibi öğrenir ve kendisinin onuna evlendirileceğini de öğrenir. Bunun üstün Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan oldukça sinirlenir ve sarayda kalabilmek için bir yol arar. Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan sarayda kalabilmek için oldukça önemli bir iddia ortaya atar.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem'in sarayda kalabilmek için ortaya atmış olduğu iddia hamile olduğunu söylemesiydi. Bunu söylemesi belki de onun canından edebilirdi. Muhteşem Yüzyıl dizisinde her şeye rağmen Hürrem bu iddiayı ortaya atmıştır.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Osmanlı ordusu saldırıya geçmiştir. Osmanlı ordusu Zemun kalesini ele geçirmek için saldırıya geçmiştir. Bu sırada Sultan Süleyman'a Macar kralı Layos'un da kalede olduğu haberi gelir. Osmanlı Ordusu Muhteşem Yüzyıl 5. son bölümünde Zemun kalesini ele geçirdi.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde ancak Sultan Süleyman Layos'u ele geçirmeden rahat etmeyecektir. Ve Muhteşem Yüzyıl dizisi 5. son bölümünde Sultan Süleyman Layos'u yakalayabilmek için uzun bir kovalamacanın içine girmiştir.

Bilgi

Başlık
Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle - dizi izle
Kaynak
birincikuvvet.com
Kategori
medya
Tarih
2011-02-03 13:22:00
Sosyal Medya