Pascal - Nihat Doğan kavgası bu sefer gerçek!

Pascal - Nihat Doğan kavgası bu sefer gerçek!

Survivor'un renkli iki arışmacısı Nihat Doğan ile Pascal'ın beklenen kapışması bu sefer gerçekleşti.Daha önce ki kavga haberi Acun tarafından yalanlanmıştı.Fakat bu sefer ikilinin kavgasını set görevlileri zar zor ayırabildi...

7 Mayıs 2011, Cumartesi - 19:53
HİT: 12(0)Pascal Nouma Survivor'da yaşanan olayların ardından Türkiye'ye dönme kararı aldı. Haber 1903'ün haberine göre Pascal Nouma'nın Pazartesi günü İstanbul'da olması bekleniyor.

Konu ile ilgili telefon görüşmesi yapılan Pascal Nouma; "Gerekli açıklamayı İstanbul'a dönünce yapacağım. Hiç kimse şahsıma ve arkadaşlarıma hakaret edemez, ettirmem" diyerek sözlerini tamamladı.

Habertürk'ün magazin ekinde Rahşan Gülşan imzalı habere göre ortalığı karıştıran kavga şöyle gelişti:

KAŞAR GİBİ YERİM

Yarışma programı Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de tansiyon iyice yükseldi. Önceki gün yapılan kahvaltı ödüllü oyun sırasında Nihat Doğan ile Pascal Nouma arasında ipler gerildi. Oyun öncesi Ebru Destan ile tartışan Doğan, kazandıktan sonra yarışmacılardan Tefik'in yanına gidip, "Ben onları ekmek arası kaşar gibi yerim" deyince eski futbolcu Nouma patladı.

Önce ağaçların arkasına giden Pascal bir hışımla dönüp ünlü şarkıcının üzerine atladı. Asena, Ebru Destan, Özge Ulusoy ve diğer kadın yarışmacılar çığlık atarken, Taner ve Tefik Doğan ve Pascal'ı ayırmaya çalıştı.

DESTAN PASCAL'A SARILDI

İş çığrından çıkınca set görevlileri iki ünlüye müdahale etti. Nouma'nın ayrıldıktan sonra az ileride sağlayan ve haklarında aşk dedikoduları çıkan Destan'ın yanına giderek "canım" demesi ve ona sarılması dikkat çekti.

Bunun ardından Pascal yeniden Nihat'a saldırdı. Kavga sırasında fenalaşan ve bayılan Asena'ya doktor müdahale etti.

SEBEP EBRU DESTAN MI?

Kavganın nedeninin Ebru Destan'ın Nihat Doğan'a söylediği sözler olduğu iddia edildi. Nouma ile Doğan ayrı yerlerde kalıyor. İkilinin kavgasından sonra nasıl bir karar alınacağı ise hafta sonu yayınlacak bölümdeki ada konseyinde belli olacak.
Kaynak: birincikuvvet.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar