PSY'nin yeni şarkısı Gentleman'in klibi

Kaynak: gazete5.com Kategori: roportaj

'Gangnam Style' şarkısı ile tüm dünyada fenomen olan PSY'nin yeni şarkısı yayınlandı. PSY'nın yeni şarkısı Gentleman'in klibi de sosyal medyaya düştü.

Güney Koreli şarkıcı PSY'nin 'Gangnam Style' şarkısının çıkaracağı yeni şarkı merakla bekleniyordu. PSY'nin Gangnam Style çılgınlığı gibi yeni bir fenomen yaratıp yaratamayacağı konusunda hayranları heyecanla yeni şarkının yayınlanmasını istiyordu.

Ve PSY yeni şarkısı Gentleman'i yayınladı. Gangnam Style video klibiyle Youtube'da izlenme rekorları kıran PSY yeni şarkısı Gentleman'in klibini de yayınladı. Ancak Gentleman'i dinleyenler, yeni şarkının 'Gangnam Style'ın ulaştığı başarıya ulaşamayacağı yorumlarını yapıyor.

35 yaşındaki PSY, yeni single'ını 13 Nisan'da Seul'de vereceği konserde hayranlarıyla paylaşacağını duyurmuştu. Yeni dans figürlerine de yer verdiği konseri bugün eş zamanşlı olarak Youtube'dan yayınlandı. Konserin ardından Youtube'daki kanalında yayınlanan "Gentleman"in klibi hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

"Gangam Style"daki dans performansıyla konuşulan PSY, bu kez klibindeki aşırı hareketleriyle anılacağa benziyor. PSY'nin yeni klibini izleyin ve siz karar verin...

İşte PSY'nin yeni şarkısı Gentleman'in klibi...


Bilgi

Başlık
PSY'nin yeni şarkısı Gentleman'in klibi
Kaynak
gazete5.com
Kategori
roportaj
Tarih
2013-04-14 10:56:00
Sosyal Medya