Sezer Öztürk'ten yalanlama

Sezer Öztürk'ten yalanlama

Fenerbahçe'nin gurbetçi futbolcusu Sezer Öztürk, Almanya'da bir gece kulübünde Trabzonspor taraftarı ile kavga ettiği haberlerini yalanladı.

27 Aralık 2012, Perşembe - 17:46
HİT: 163(0)Liglerin devre arası tatiline girmesiyle Almanya'ya ailesinin yanına giden Sezer Öztürk'ün Düsseldorf'ta bir gece kulübünde Trabzonspor taraftarı bir gence kafa attığı iddia edildi.

Takım arkadaşları Hasan Ali Kaldırım ve Serdar Kesimal ile birlikte gittiği gece kulübünde bir Trabzonspor taraftarının laf atması üzerine kavga ettiği iddia edilen Sezer Öztürk kavga iddialarını yalanladı.

Tecrübeli futbolcu gece kulübüne gittiğini doğrularken; 'Gece kulübüne gittiğimiz doğru ama sadece eğlendik. Bizim orada olduğumuzu görenler mi bunu haber olarak yayıyor anlamıyorum. İzindeyiz ve eğlendik. Hiç bir sorun yaşamadık. Trabzonlu bir taraftar ile karşılaşmadık bile" dedi.

Şikayetçi olduğu iddia edilen kişi ile ilgili ; 'Almanya'da böyle bir olay yaşansa sabaha kadar polisin yanında olursunuz, ifade verirsiniz. Ben şu an ailem ile beraber tatildeyim" dedi.

Kaynak: yenisafak.com.tr

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar