Söke'deki yangında Tekzen mağazası tamamen yandı

Söke'deki yangında Tekzen mağazası tamamen yandı

AYDIN (CİHAN)- Aydın'ın Söke ilçesi Yenidoğan beldesinde outlet mağazaları ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgede çıkan yangın kontrol altına alındı

14 Nisan 2011, Perşembe - 20:40
HİT: 4(0)AYDIN (CİHAN)- Aydın'ın Söke ilçesi Yenidoğan beldesinde outlet mağazaları ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgede çıkan yangın kontrol altına alındı. Yangında Tekzen mağazası tamamen yandı.
Söke - Bodrum karayolu üzerindeki Yenidoğan beldesinde bulunan alışveriş merkezlerinin de bulunduğu bölgede özel bir şirkete ait çamaşırhanenin kazanının patlaması sonucu yangın çıktı. Saat 17.00'da mağazaların arka tarafında çıkan yangında Tekzen mağazası tamamen yandı.
Çevreye sıçrama tehlikesine karşın Söke ve çevre beldeler ile Kuşadası ve İzmir itfaiyelerinin yoğun çabaları sonucu yangın 2 saatte kontrol altına alınabildi.
Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer, olayla ilgili yaptığı açıklamada, "Yangının arka tarafta bulunan çamaşırhane kazanının patlaması sonucu çıktığını öğrendik. Olayda 6 kişi yaralandı. Can kaybı yok. Yaralılardan 2'si kendi imkânları ile hastaneye giderken 4'ü ambulanslar ile nakledildi. Yangın şuan kontrol altına alındı." dedi.
CİHAN

Kaynak: stargundem.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar