Yaprak Dökümü 174. bölüm fragmanı yayınlandı

Yaprak Dökümü 174. bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların beğenilerek izlenen dizisi Yaprak Dökümü 174. bölümüyle 29 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında olacak. İşte Yaprak Dökümü 174. bölüm özeti ve fragmanı...

27 Aralık 2010, Pazartesi - 15:41
HİT: 19(0)VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Yaprak Dökümü 174. bölüm fragmanı yayınlandı. Yaprak Dökümü 174. son bölümünde neler olacak? Yaprak Dökümü 174. en son bölüm fragmanı izle. Yaprak Dökümü 174. son bölüm fragmanında çarpıcı görüntüler göze çarpıyor. İşte Yaprak Dökümü 174. bölüm fragmanı ve özeti...
Beş yıldır zirveden inmeyen dizi Yaprak Dökümü muhteşem bir finalle ekrana veda ediyor. Dizinin son bölümü için hazırlanan tanıtım filminde çarpıcı görüntüler göze çarpıyor. Şevket, özgürlüne kavuşmanın sevincini yaşarken Oğuz yeni bir yolun içine giriyor. Sedef evleniyor. Garda geçen sahnede hüzünlü bir veda göze çarpıyor. Acaba Fikret, Necla, Cevriye Hanım, Sedef ve ailesi kimi uğurluyor? Fikret'in gözünden akan yaşın nedeni ne?
Yaprak Dökümü 173. bölüm özeti
Ali Rıza ve Hayriye evlilik yıldönümlerini kutluyor
Ali Rıza ve Hayriye’nin evlilik yıldönümlerinde Şevket hariç bütün aile yeniden bir araya geliyor ve mutluluğa hasret Tekin Ailesi’nin yüzü gülüyor. Özgürlüğüne kavuşacağı günü sabırla bekleyen Şevket’in hayata yeniden tutunmaya başlayacağı mahkeme günü belli olur. Çaresizlik içinde hayatından bile vazgeçmeyi göze alan Oğuz ise artık işlediği suçun cezasından kaçışı olmadığını fark eder.
Ali Rıza Beyl’e Hayriye Hanım’ın el ele yürüdükleri hayat yolculukları kırkıncı yılını doldurmak üzeredir. Yaşanan derin acıların ardından, Leyla ve Fikret’in, Ali Rıza Bey’le Hayriye Hanım’a güzel bir sürprizleri vardır. Tahsin’in yardımıyla, yıldönümü sürprizi geçmişe doğru güzel bir yolculuk da olacaktır. Yeni işine dört elle sarılan Ferhunde, Ceyda’yla yarım kalmış son hesabını da kapatır. Hayatıyla ilgili yeni rotasını belirleyen Necla, geleceğini çok uzaklarda kurmaya karar vermiştir. Sedef ise sevdiği adamla birlikte yeni hayatına adım atmak için son hazırlıklarını tamamlamaktadır. Büyük bir heyecanla sürpriz hazırlıklarına devam edilirken, Leyla’nın mutluluğuna Oğuz’un baba eviyle ilgili son kararı gölge düşürür. Ali Rıza Beyler’in evlilik yıldönümleri Necla’yı da baba evine bir kez daha getirir. Şevket hariç bütün aile yeniden bir araya gelirken; masumiyetinden hiçbir şeyden kaybetmeyen eski güzel anılar, mutluluğa hasret Tekin Ailesi’nin yüzünü güldürecektir.

Kaynak: www.beyazgazete.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar