Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları

Kaynak: gazete5.com Kategori: guncel

Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları.Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları tıkla.Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları 2012.Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılb

Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları.Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları tıkla.Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları 2012.Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları için tıkla.İşte Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları...


2012 yeni yıl mesajları yeni yıl kartları yılbaşı mesajları yeni yıl 2012.En güzel yılbaşı mesajları, yılbaşı tebrik kartları ve yılbaşı hediyelerini sizler için derledik. Sevdiklerinize yollayacağını yeni yıl mesajları, yeni yıl tebrik kartları, yeni yıl cep sms'leri ve yeni yıl hediyeleri gazete5.com'da. İşte 2012 yılı...

En güzel yılbaşı mesajları, yılbaşı tebrik kartları ve yılbaşı hediyelerini sizler için derledik. Sevdiklerinize yollayacağını yeni yıl mesajları, yeni yıl tebrik kartları, yeni yıl cep sms'leri ve yeni yıl hediyeleri gazete5.com'da. İşte 2012 yılı en güzel mesajları...

2012 yılı yeni yıl (yılbaşı) mesajları

Yeni yıla girerken En güzel yılbaşı mesajları ,yılbaşı hediyeleri ve yılbaşı tebrik kartlarını sizler için derledik. En güzel yılbaşı mesajları buradan okuyabilir ve sevdiklerinize rahatlıkla yollayabilirsiniz. 2012 yılbaşı mesajları, 2012 yılbaşı tebrik kartları ve 2012 yılbaşı tebrik kartları gazete5.com adresinden takip edebilirsiniz…

2012 yılbaşı mesajları ile sevdiklerinize mesajlar yollayabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz 2012 yılbaşı mesajları aktif linki burada! 2012 yeni yıl cep smsleri ve 2012 yeni yıl smsleri için aktif linki tıklamanız yeterli olacaktır.

Sevdiklerinizin yüzünde en güzel tebessümü yaratabileceğiniz 2012 yılı mesajlarını sizler için özel olarak derledik. En güzel yılbaşı mesajları burada!

2012 yılı yeni yıl (yılbaşı) hediyeleri

Yılbaşında sevdiklerine hediye almak isteyenlere özel olarak yılbaşı hediyeleri de derledik. Sizler için derlediğimiz hediyeler size kolaylık sağlayacaktır ve Yılbaşı hediyesi alırken ne alacağım diye düşünme derdinden kurtulabilirsiniz.

Siz okuyucularımız için derlediğimiz 2012 yılbaşı hediyeleri gazete5.com adresinden öğrenebilirsiniz. 2012 yeni yıl hediyeleri için aktif linki tıklamanız yeterli olacaktır… Yeni yıl hediyesi ne almak isterseniz linki tıklayarak size yardımcı olacağını düşündük. 2012 yılı yılbaşı hediyeleri sizi oldukça rahatlacaktır…

2012 yılı yeni yıl (yılbaşı) tebrik kartları

Yılbaşında sevdiklerinize yollayacağınız en güzel tebrik kartları gazete5.com adresinde. Yeni yıl tebrik kartları buradan öğrenebilirsiniz. Yeni yıl tebrik kartları için tıklayınız. Yılbaşı tebrik kartları ve Yılbaşı hareketli tebrik kartları buradan yollayabilirsiniz. Yeni yılda anlamlı olan 2012 tebrik kartları aktif linki gazete5.com adresinden görebilirsiniz…

2012 yılı yılbaşı şarkısı

Yeni yıl şarkısı ile 2012 yılına girebilir ve Yeni yıl şarkısını sevdiklerinize dinletebilirsiniz.2012 yılına en yeniyeni yıl şarkısı için aktif linki tıklamanız yeterli olacaktır.. 2012 Yılbaşı şarkısı gazete5.com’da…

2012 yılbaşı büyük ikramiye ve 2012 yılbaşı milli piyango sonuçları gazete5.com adresinden takip edebilirsiniz. 2012 yılbaşı milli piyango özel çekilişi TRT tarafından düzenlenen özel bir programla çekiliş gerçekleştirilecek. Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen Milli Piyango özel yılbaşı çekiliş sonuçları TRT 1 , Milli Piyango İdaresi ile eş zamanlı olarak gazete5. com adresinden öğrebilirsiniz.

Milli Piyango yılbaşı Milli Piyango sonuçları aktif linki 31 Aralık 2011 gecesi MPİ ile eş zamanlı olarak aktif olacaktır. Milli Piyango büyük ikramiye sonuçları gazete5.com adresinden öğrenebileceksiniz. Büyük hayallerle büyük ikramiyeyi hayal edenler sonuçlarını gazete5.com adresinden öğrenebilirler…

Önemli ve özel günlerde iyi temennilerini sevdiklerine ifade etmek isteyenleri ''düşünme'' külfetinden kurtaran yeni yılın yeni mesajları internet sayfalarında yer bulmaya başladı.

Gelişen teknoloji ile tebrik kartı gönderme geleneği yerini, internet sitelerinde bulunan birbirinden değişik kutlama mesajlarını cep telefonu veya bilgisayar aracılığıyla kısa mesaj (SMS) veya elektronik posta yoluyla göndermeye bıraktı.

Yaklaşan yeni yılda da sevdiklerine mesaj atma kaygısında olanların imdadına ise internet sitelerindeki her yıl güncellenen hazır mesajlar yetişiyor.

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonuna kadar giren internet aracılığı ile birbirinden farklı mesajlar ücretsiz olarak sanal alemde görülebiliyor.

Yaşanan terör olayları ve Ortadoğu'daki iç karışıklıkların ardından internet sitelerinde, ''Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Nice Yıllara...'', ''Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu yine de umutlu, yine de nice sevgi dolu yıllara...'' gibi mesajların yer alması dikkat çekiyor.

Dünya çapında yaşanan ve pek çok Avrupa ülkesini de etkileyen ekonomik kriz de mesajların içeriğini etkiliyor.

''Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle'' gibi mesajlar ekonomik krizden etkilenen ve Avrupa'da yaşayan gurbetçilerin hislerine tercüman oluyor.

-Yeni yıl mesajlarından örnekler-

İnternet sitelerinde yer alan bazı yeni yıl mesajları şöyle:

''-Merhaba şimdi yeniden yaşama hakkı sende, mutlu yıllar.

-Mutluluk bankasının sevgi barış şubesinin 2012 nolu hattına hoş geldiniz, hesabınıza 365 gün daha yatırılmıştır, güle güle harcayınız.

-Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

-Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.

-2011'de kırdığım üzdüğüm herkesten özür diliyorum ki; 2012'de de bunları yapmaya yüzüm olsun.

-Yeni yılın kellere saç, hastalara ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu yıllar.

-Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

-İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

-Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir 2012 senesi diliyorum.

-2012 yılında tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Mutlu yıllar.

-Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

-Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar..

-Bu yılda sevgili bulamazsam eh yani kendi turşumu kuracağım.

-Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi, kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılın hepimize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle...


Bilgi

Başlık
Yılbaşı Mesajları 2012 Yeni yıl mesajları Yılbaşı tebrik kartları
Kaynak
gazete5.com
Kategori
guncel
Tarih
2011-12-31 04:34:00
Sosyal Medya